Dáváme tady pár děkovných dopisu těch, kdo se již setkal s mamitou Angelinou:
Elena z Oděsy, Ukrajina- doula.saule

O čem  pro mě
bylo to setkání s Angelinou?
Co nás učila během tří dnů, celou svojí bytosti, tím jaká je?..
Milovat.
Je to vůbec možné naučit se milovat? S velkou  štědrosti,
z plnosti, upřímně, beze zbytku a při tom nic neztráceje. Jak být tou "flétnou v rukou Boha"?
Já jsem se jednoduše hřála v její náruči, tanula, plakala a usmívala se. Naprosto jsem se kochala tím,  jak se dokáže radovat a být fascinována, obdivovat a děkovat, být přijímající pro každou a každého, jakéhokoliv, plakat štěstím, ze soucitu, a také se od každého vděčně učit. Měla velkou radost z mých dětí, které dostávaly mnoho mnoho objetí, které byly vítány, bozkány, chovány každé ráno, jak po dlouhém odloučení.
Jak jen bych si přála umět tak milovat! Tak hřát, přijímat, vytvářet to teplé a rovné pole lásky, ve kterém je dobře.
Grasias, mama Angelina for everything!
Mé srdce poznalo, jak je jen možné milovat, mít rádost.

 
 
Fedotova Ekaterina, Tomsk, Rusko- mama.tomsk.ru
 


Můj pohled se setkal s pohledem drobné Mexičanky Angeliny - krásně opálené, s kudrnatými stříbrnými vlasy, zdá se jakoby rostla ze Země.
Je to uzlíček tepla a života. Jeji pozornost netěká, je "tady a teď". Tenkrát jsem měla dojem, že všichni, koho znám, jsou v porovnání s touto ženou skoro průhlední. Moje kamarádka říká, že my "polospíme" (polospíme- polobdíme= pohraniční stav), vypadáváme z běžné reality, ale Angelina dokáže být přítomná každou chvíli. Ona je tak pevná, jistá, skutečná a jasná, tak přesná, že se to nedá přehlédnout.

Angelina je porodní bábou ve čtvrté generaci a poprvé byla u porodu ještě v pubertě. A od té doby měla hodně, opravdu hodně, tisíce porodů. Jezdí za ní z venkova a z hlavního města, z jiných zemí. A vedením osudu jezdí i ona, po světě. Učí péči o ženy.
... Máme štěstí, že v našém městě je Centrum péče o ženu "Dula" a jeho zakladatelka Alena Kovalevska zase pozvala Angelinu.

 
Ekaterina Mikitenko, Moldova
mamamoldova.com
 Angelina viděla porody již od útlého dětství, protože její prababička, babička, maminka a tety byly porodnímy bábami. Těhotné ženy pořád přijížděly za nimi, přímo domů, snad i proto životní cesta, povolání Angeliny bylo jasné.
Zajímavý a důležitý fakt: Martina má přes 40let praxe, přes 12 tisíc porodů- žen, hodně porodů u zvířat. Za celá ta  léta i tisíce porodů došlo pouze 3x ke zrození mrtvého miminka a 7x ke zranění miminka během porodu. Při tom Angelina ani jednou nepoužila sintetický oxitocin během porodu (ojediněle používá ho po porodu). Její hlavnímy nástrojí jsou ruce, bylinky a rebozo (tradiční mexický šátek).
U této porodní báby je čemu se poučít. Není to jenom tou obdivuhodnou statistikou.  Angelina je nositelkou tradice, což v dnešní "super-pokročilé" době je velmi vzacné. Ona je živým pramenem moudrostí, lásky a péče. Jsem šťástná, že jsem jí poznala, ráda se dělím o to, co jsem se dozvěděla a naučíla od Angeliny.

 
Olga karabiňosh, Užhorod, Ukrajina
  Já zase pojedu do Oděsy. Od té doby, co jsem se setkala s Angelinou poprvé, mám touhu jet do Mexika a celé léto toužím po moři... a touhy se plní! :) Jedu na seminář s Angelinou, který bude ve městě na mořském břehu.
Setkání s Angelinou změnilo můj život, můj přístup v práci, změnilo i můj život celkově. Nemám konkrétní očekávání, jen se chci znovu ponořit do té atmosféry. ... Slyšet ten hlas, naplňovat se láskou, teplem, energií. Jsem si jistá, že toto setkání bude novým schůdkem v rozvoji.


 
Ekaterina Grankina, Eindhoven, Nizozemsko
 
Angelina Martinez Miranda. Žena. Maminka. Babička. Porodní bába. Léčitelka. Ale ze všeho nejvíc - anděl neomezené, plné, všezahrnující lásky. Ten, kdo ji uvidí, se dostává do ohňů lásky a pak už se nemůžeme zastavit, a pak jdeme ven k ženám, které chtějí počít nebo potřebují podporu během těhotenství, narození, poporodní deprese nebo kdy koliv potřebují trochu více lásky a předáváme to dál. Tohle je důležité- práce pro všechny a ve všech situacích- recept od Angeliny.  s stochou magií
 Andzela Zumente                                                    , Reykjavík, Island
 Jsem nadšená! Zúčastnila jsem se mnoha seminářů s rodičovskou tematikou, ale tento seminář není jen o informacích, Angelina mluví o nás, ženach, o ženském a ... víte, že 85% žen po setkání s Angelinou otěhotní? Bez léků, bez jehel. Recept je jednoduchý! Dozvíte se to na semináři. Stojí za to jít na seminář Angeliny! Sami uvidíte, že mám pravdu!

 
dula Julia Mokriakova, Riazaň, Rusko
Zúčastnila jsem se semináře s Angelinou Martinez Mirandou. Čtyři dny- jako svátek, svátek Lásky, ženského tepla a léčivých objetí.
Pro mě byl tento seminář nejenom možnosti získat nové dovednosti, nové znalosti a recepty, dozvědět se o tradicích a obrázech. Pro mě to bylo jedenou nepřetržitou, nekonečnou hodinou ve škole Lásky. Lásky všezahrnující a léčivé. Angelina nám říkala, abychom se nebáli udělat něco nesprávně, nebo že někdo bude zpochybňovat, že skutečně dokažeme pomoct ženám. Jsou to jednoduché, prosté věci a každá žena to dokaže udělat pro jinou ženu. Že během pomoci ženam se stáváme nástrojem v rukou Boha a sám Bůh nám pomáhá. A že za námi přijdou ženy, které budou chtít, aby je objaly, které potřebují, aby je objímaly. Přijdou ty, kdo bude potřebovat přesně tu pomoc, kterou jim dokážeme nabídnout.

 
"Důležité není pouhé pochopení, co je potřeba, co chybí, důležité - Láska a teplo tvých rukou!"

Vytvořeno pomocí Mozello - nejsnadnějšího nástroje na tworbu webů na světě.

 .